KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018529
*
nr 1501 8529
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, HJ, sekelskifte 1900, Skogslandskap. Olja på duk, 56x42 cm, yttermått inklusive ram: 67x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 november 2022
kl 19:20:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 16:14:48
1
150 kr
6/11 22:58:01
2
150 kr
6/11 22:58:01
1
150 kr (Budbetjänt)
6/11 22:58:10
2
200 kr
7/11 17:07:01
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar skogslandskap
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:05
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:30
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1501 8529
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, HJ, sekelskifte 1900, Skogslandskap. Olja på duk, 56x42 cm, yttermått inklusive ram: 67x53 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 november 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/11 16:14:48 | 1 | 150 kr |
6/11 22:58:01 | 2 | 150 kr |
6/11 22:58:01 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
6/11 22:58:10 | 2 | 200 kr |
7/11 17:07:01 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar skogslandskap
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11 -
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:05 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:30